Mim – Hayalinizi resimle aktarmak


Bir zamanlar vızır vızır mim dalgası başlamıştı aslında eğlenceliydi ama her şeyin fazlası zarar olduğu gibi bunun fazlası sıkmışTI. Ama uzun zamandır mim yazmamıştım ki Pınar ablacım beni mim‘lemiş. Konu ise hayalinizi bir resme dökmek ve döktüğünüz resmi paylaşmak 🙂 Benim çizimim çok kötü olduğu için istediğim resmi yapamadım ve aramalar sonucu bir tane bulmaya çalıştım. Tabi hayal bu kolay bulunur mu ? !!! Bende bulamadım…
Sonunda istediğimle hiç ama hiç alakası olmayan başka bir basit resim buldum ama o resim gerçekten anlamlı geldi. Yukarda gördüğünüz resimdeki yazının arkası dünya olsun ve yazıyı dünyaya mal ederek okuyun. İşte oldu "HAYAL KURMANIN GERÇEKTEN SERBEST OLDUĞU BİR DÜNYA"
İstediğim bu bilmiyorum ne kadar mantıklı ama ben (şahsen kendim) doğru dürüst hayal bile kuramıyorum artık. Yoksa Pınar ablanın dediği gibi büyüdükçe hayallerimiz küçülüyor mu !!!
Gelelim mim’lemeye ben fazla mim yapmayacağım çünkü herkese yayılmış bile 🙂 o yüzden mavinefes ve henster ‘i mimliyorum ve üstümden atıyorum mim’i onlar ne yapar bilemiyorum artık ….

“Mim – Hayalinizi resimle aktarmak” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir