Gökhan Kırdar web albümü

Evet Gökhan Kırdar çok güzel bir ilke imza attı. Aslında bu ilk sadece türkiye de değil dünyada da bir ilk. Çünkü dünya da buna benzer resmi bir iş yok.
Neyse Kurtlar vadisi müzikleri ile bir çok kişinin gönlünü kazanan sanaçı uzun zamandır korsan ile mücadelede bir adım atılmasını bekliyormuş ama kayda değer bir gelişme olmayınca kendisi çok güzel bir girişmde bulunmuş ve yaptığı albümlerini internet ortamından dinlenebilir ve indirilebilir şekilde yayınlama kararı almış.
Bu albümü yayınladığı site ise www.gokhankirdar.info bu adresten sanatçınun albümlerini dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Üsteik yasal ve ücretsiz. Bu site de sadece son albümü bulunmayacak, bu güne kadar yaptığı albümler ve yapacağı albümler de yer alacak. İnteraktif platform şeklinde hazırlanmış bu proje…
Siteye girdiğimizde bir açıklama ile karşılaşıyoruz ve loopus (www.loopusshop.com) sitesine yönlendiriliyoruz. Orda da kısa bir üyelik sonrası ön spariş yöntemi ile spariş veriyorsunuz tabiki ücretsiz olarak verdiğiniz albüm evinize gönderiliyor.
Ben uygulamayı çok beğendim eğer düzgün bir şekilde uygulanırsa korsan dünyasına ciddi bir darbe vuracaktır …

“Gökhan Kırdar web albümü” için 6 yorum

  1. @ Otopsiraporu : Ben de değilim aslında ama yinede yasal olan her zaman daha iyidir 😉

    @ Kerem : Teşekkürler uyarın için hemen düzeltiyorum …

    @ Gafoloji : Evet kesinlike katılıyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir