Başlıksız yazı

Ne yazacağını bilmeden yazmak istemek ne kadar kötü bir şey. Bu yazıya başlık uydurmak daha da kötü, çünkü bir başlık bulamıyorsun ve çıldırıyorsun. Neyse işte bu yazda “başlıksız yazı” olsun ve içeriği de bir iki konuda olsun.

Öncelikle Yavuz arkadşımızın başlattığın Çin depremiyle ilgili bir projeden bahsetmek istiyorum. Sevgi yolculuğu ile Çin de meydana gelen 7.8 büyüklüğündeki deprem ile ilgili bir oluşum. Bulundğumuz yerden tüm dünyanın maddi olarak yapmaya çalıştığı şeyi bizler manevi oalrak yapacağız ve Çin’de yaşayanlara bir nevi destek olacağız. Dediğim gibi çinde başlatılan bu uygulama ilk defa Çin günlüğü aracılığı ile bizlere ulaşıyor. Bu konuda yapacağımız şey çok basit. www.cingunlugu.com adresinde ki Sevgi Yolculuğu başlıklı yazıya duygularımızı belirten yorumlar bırakacağız. Başsağlığı dileyip en azından acılarını paylaşacağız. Çünkü ölü sayısı 12 binden çok fazla (şu anda ki rakam bu) ve bu acıyı paylaşmamız gerekiyor. Yavuz arkadaşıma da burdan teşekkür etmek istiyorum bu duyarlılığından dolayı …
Yorum yapmanız gereken yazı (http://www.cingunlugu.com/sevgi-yolculugu/)

Yukardaki yazıdan sonra bir şey yazmak enteresan olur ama ne yapalım hayat…
Gürkan arkdaşım bana bir kıyak yapmış ve Blog Tube adı vrdği bölümde bu gün bir yazı yayınlamış. Her hafta birini taıtıp kendi düşüncelerni yazan gürkana da bu yazısı için teşekkür ediyorum.
Gürkan’ın kişisel blogu (http://gurkanbicer.wordpress.com/)
Benim hakkımdaki yazı (http://gurkanbicer.wordpress.com/2008/05/16/burak-budak-ve-kisisel-blogu/)

Bu gün google yine logo değiştirmiş. Gündemi yakalayıp güzel logolar yapan google bu defa da “Lazerin Keşfi” dolayısı ile bir logo hazırlamış. En son Türkiye için de logo yarışması aracılığı ile 23 Nisan Bayramına özel logo yayınlamıştı.
www.google.com
http://www.google.com.tr/logos/laser08.gif (Lazer Logosu)
http://www.google.com.tr/logoyapsana/images/winners/aytuss_fidan_l.gif (23 Nisan logosu)
http://www.google.com.tr/intl/tr/logoyapsana/ (Logo yapsana ana sayfa)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir