Türk telekom En büyük asker bizim asker com yapmış

En büyük asker bizim askerBir kaç hafta önce duydum ki türk telekom En büyük Asker Bizim asker diye bir internet sitesi yayınlayacakmış. Tabi adından da anlaşılacağı gibi bu site sadece askerler için hizmet verecek bir site olacaktı. O zamanlarda yazacaktım bu konuyu ama işte sınavlar falan derken bu güne nasip oldu. Telekom bu siteyi açarak askerler hakkında bilgilendirme,askerlerin askerden önce bilmesi gerekenler,askerde iken bilmesi gerekenleri içriyor. Hatta daha fazlasını da içeriyor : )
Bu siteye sadece askerler ve asker yakınları üye olabiliyor. Ve şimdiden 4.000 den fazlaüye askerinolduğu söyleniyor. Sitede o kadar çok şey var ki hangisini söyleem bilemiyorum ama en güzel olduğunu düşündüğüm (biri yakında hizmete girecek) iki hizmet var.
1- Çarşı izni : Sayfada bu konu için aayrılmış bir bölüm yer alıyor ve bu bölümde askerdekiler çarşı iznine çıkarlarsa ne yapabilirler gösteriliyor sinema-konser falan her şey dönüşümlü yer alıyor. Bu benim çok hoşuma gitti : )
2- Hasretmatik : İşte asıl hizmet bu olacak. Askerde iken bir çok kişi günlük tutar anılarını yazar. Artık bu da tarihe karışacak gibi : ) çünkü türk telekom askerler için de Hasretmatik adı altında blog hizmeti türü bir şey verecek. Aslıdna bu benm tahminim diyelim çünkü hizmet daha kullanıma açılmamış. Bu sayede asker yakınları da hasret giderebilecek. Çok güzel bir şey …

Daha başka bir çok hizmet var bu adreste. Demek istediğim askere gitmeden önce ve askerlik sırasında kesinlikle uğramak lazım bu siteye …

Diğer hizmetler de şöyle :
Askerlik hakkında
Askeri Sözlük
Araçlar (burda askerlere yararlı bir çok download ürünü bulunmaktadır.
Askeri haberler

Bu gibi bir çok güzellik yine bu sitede yer almakta. O zaman ne yapıyoruz ?
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER : )

“Türk telekom En büyük asker bizim asker com yapmış” için 4 yorum

  1. önceki blogcu adresindeki yazını okudum. geç de olsa üniversite ni öğrendim. mutluluğun yüzümü gülümsetmeye yetti şu stresli günlerimde.
    2 hafta sonra öss ye giriyorum. birileri için hiç önemli olmayan bir şey. olumsuz cümleler kurmak istemiyorum aslında.

  2. @Henster : aynen ya adamlar iyi düşünüyorlar.

    @Mirina : gerçekten çok sevindim bende benim mutluluğum ile mutlu olduğun için.
    umuyorum ki bu sene de aynı mutluluğu sen yaşarsın ..
    başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir