Sıra Adıyaman’da

Bu yıl sağ olsun akrabalarımın bir çoğunun evlilik, nişan gibi düşünceleri olması sayesinde iyi bir tatile başladım. Bu yüzden uzun zamandır yazamyordum ve çok sık yazamıyacağım da. İşte bu ara sıra yazacağım yazılarda da gezgiğim yerleri, fırsat buldukça çektiğim fotoğrafları sizlere aktaracağım.

Tatilin ilk durağı Mersin olmuştu. Orda çok güzel vakit geçirdim. Güzel bir kaç fotoğrafta çektim. Bu fotoğrafları yakında yayınlarım.
Şu anda ise Nemrut Dağı ile ünlü şirin kentimiz Adıyaman dan yazıyorum. Yeni geldim saylır. Şehri gezdim ama asıl gezmeyi istediğim yer olan Nemrut Dağına çıktığım zaman bir çok fotoğraf çekip ekleyeceğim. Burda da iyi bir tatil yapacağımı umut ediyorum. Adıyaman’ın bir güzel yanı da üniversiteden sınıf arkdaşım olan Bayram Klınç ile görüşebilmem oldu. O da Adıyaman’lı ve gezmemde çok işe yarayacak 😉

Neyse işte böyle güzel güzel geziyorum. Daha gezeceğim yerlerin arasında sırasıyla Şanlıurfa, Hatay, ve tekrar Mersin var.
Çok güzel bir tatil olacak çoook …

“Sıra Adıyaman’da” için 8 yorum

  1. valla burak bende senin yazıları okuyup biraz da olsa taile gitmiş gibi oldum (hani kuzeniz ya kan çekiyo 🙂 çıkar keyfini tatilin bizim yerimizede çıkar ben son 11 yıl olduğu gibi yine klimanın önüne yayıla yayıla yazı bitircem artık bakalım önümüz neyi göstercek …

  2. @ Veysel Tuna : Yok yok bu yaz öyle olmayacak senin tatil. Geliyorsun hatay’a sende 😉

    @ByDesinger : valla olmasını çok isterdim ama ama sadece yol üstü gezmek nasip oldu seneye inşallah 🙂

    @MİY1988 : İlerki zamanlarda inşallah 🙂

    @Otopsiraporu : Valla süper olur sponsor bulsam 🙂 yani her şey ziyaretçilerim için 🙂 onlara daha iyi tanıtım yaparım 🙂

    @Hakan Yenilmez : Valla aynen öyle diyorum. Umarım sana da nasip olur iyi bir tatil… bloguna da bakıyorum 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir