Google 4. pagerank güncellemeleri başladı

Evet arkadaşlar merakla, heycanla beklediğimiz pagerank güncellemelerine bu mübarek cuma gününde başlamış bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi pagerank demek googlenin sitenize verdiği değer demektir. Bu yıllarda pagerankin önemi sadece 5 ve üzerisi için kalmış durumda diğer sayılara kolaylıkla ulaşılabiliyor. Benim de güncellemeler sonraı pr değerim 4 olmuştu ve bu güncellemelerde değişmeyeceğini tahmin ediyorum. Her ne kadar gelecek pagerank (gpr) saçmalığına inanmasam da benim Gpr değerinin 6 olarak görünmesi benim 5 olma umudumu arttırmıyor değil. Son zamanlarda ilgilenmediğim için değişmeyeceğimi düşünüyorum ama …
Pagerank değerlerinize de bu gece bakmanızı öeriyorum büyük ihtimalle gece tam anlamıyla herşey belli olur yarına kadar da biter … (pr değerinize şuradan bakabilirsiniz)

Her neyse hadi herkes cuma namazına dua edelim ki pagerank değerlerimiz artsın …
Hayırlı cumalar …
İyi bloglamalar …

“Google 4. pagerank güncellemeleri başladı” için 14 yorum

  1. Hadi bakalım inşallah bende pr değerimi alırım, domaın i yeni aldım şuan pr0 blogspot ta 3 tür. Bakalım yeni domain ile 3 ümü geri alabilecekmiyim.

  2. hepinizin yeni pageranları hayırlı olsun arkadaşlar. Her zaman olduğunu gibi (genel) özgün içerik kazandı. Hepinizin pagerankları için çok sevindim.
    Ben yine tahmin ettiğim gibi 4 olarak kaldım …

    @ Otopsiraporu .. evet kesinlikle haklısın önem vermemk lazım …
    @ Arkadaşlık .. gelecek pagerak yaladır arkdaşım inanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir