Bu gün benim doğum günüm-2

Şimdi merak etmişsinizdir başlık neden “Bu gün benim doğum günüm-2” tabiki de bir nedeni var (: geçen sene de tam bu gün (ne tesadüf !? ) aynen bu saatlerde bilgisayar başında oturmuş doğum günüm ile ilgili yazı yazıyordum. İşte o yazının başlığı “Bu gün benim doğum günüm olmuştu. O zaman da aynen böyle ne yazsam diye düşünüyordum ki saçmalamışım bir şeyler. İşte bu yazıyı yazarken de o yazıyı okudum ve başlığın bundan böyle her doğum günüm için bir sayı artmasına karar verdim. Biraz karmaşık oldu gibi ama önemli değil, bu gün benim günüm (:    

Yani gerçek bir ortam olsa valla size pasta, kola falan ikram ederdim ama yok ki ! “Peki o zaman biz niye kutluyalım senin doğum gününü” diyener olursa da diyeceğim şudur ki “Ben burda bunu yazıyorsam sizlere değer verdiğim içindir“. Eğer sizlerde bana değe veriyorsanız bu yazıya ufak bir yorum yaparsınız. Hadi fırsat olmadı yorum yapamadınız gülümseyerek bir “İYİ Kİ DOĞDUN” demeniz bile bana yeter. (Hediye göndermek isteyenler için adresimi yollayabilirim (: )

Okuduğumda fark etmişim geçen sene çok enteresan yazmışım, biliyorum şimdi öyle geliyor ama gerçekten de enteresan yazmışım. Tabi zaman geçtikçe insanların herşeyi değişiyor, hayata bakış açıları, yaşam tarzlarının bir kısmı hatta kendisi hakkında ki düşünceleri bile değişiyor. Benim bir yazım tarzım değişmiş çok mu? İnşallah blogumun gelecek sene ki yazısını yazacak olursam işte o zaman da bu yazı için “vay be, ne kadar değişik yazmışım” diyeceğimden eminim…

Neyse; öncelikle İYİ Kİ VARIM VE İYİ Kİ DOĞMUŞUM. Bir de bana yazıyı yazma isteğini uyandırdığınız için de iyi sizlerde varsınız. Siz olmasaydınız ben bunu yazmazdım ki   (:

MUTLU YILLAR BANA

“Bu gün benim doğum günüm-2” için 16 yorum

  1. Doğum günün kutlu olsun burak nıce yıllara
    Bak her gecen bir sene daha yaşlanıyorsun ve sen bunun farkında bıle değilsin ben sanki daha ben 18 yaşım sanki dün gibi geliyor bana ama maalesef o yaşlarda olma için neler vermezdim seneler nasıl cabuk geçiyor ve biz bunu farkında bile değiliz.

  2. ıı kı dogmussun burak bugun benımde dogum gunum ve adı burak olan sevgılımden henuz bı belırtı yokk [i]iyiki doğmuşsun[/i]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir