Tarkan Var mısın Yok musun’a katılıyor

Geçen sene bana binlerce hit kazandıran ve reytingleri tavan yapan Acun Ilıcalı ile varmısın yokmusun programı bu yıl bir türlü gerektiği kadar popüler olamamış. Bunun en büyük nedeni haliyle kimsenin 500 bin ytl kazanamaması. Ben bunda Acun’un suçu olduğunu düşünmüyorum adam elinden geleni yaptı hatta 3 tane 500 bin ytl koydu kutulara ama yarışmacılarda iş çıkmadı. Ya hepsi bir birinden şanssız, ya da bu işte bir hile var. Acun hile olmadığını savunduğuna göre malesef hiçbirinin şansının olmadığını söylemekten başka bir şey kalmıyor. Peki acun ne yaptı ne yapmalı.

1- Dünyaca ünlü yıldızları binlerce dolar ile programa davet ederek reyting kazanmak (yaptı)
2- Bir şekilde ipucu vererek ya da adamlarını ayarlayarak birinin 500 bin ytl kazanmasını sağlamak. (yapılmadı)  

1. gerekeni yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Hatta en son başbakana bile gitmiş yalvarmış yakarmış ama Erdoğan’dan red cevabı almış. Zaten katılacağını düşünmek biraz saçma olurdu. Ama 1 milyon doları gözden çıkararak TARKAN’ı programa katılmaya ikna etmişti. Tarkan’ın bunu kabul etmesi şaşırtıcı çünkü geçen sene Beyazıt Öztürk Beyaz Show’a katılması için Tarkan’a defalarca gitmiş hatta özel klip, site falan hazırlamıştı ama Tarkan yine de gelmemişti. (Beyaz’a çok acımıştım 🙂 ) Yine de böyle bir para olunca işin ucunda Tarkan bile geliyormuş.
Eğer bu da tutmazsa bence yapabileceği en iyi ve en mantıklı şey 2. plana geçmesi; yani birilerini ayarlayarak ya da bir şekilde hileyaprak birine 500 bin ytl kazandırmak. Programın reytingini bundan iyi arttırabilecek bir şey yok diye düşünüyorum …

Hadi bakalım Acun göster kendini bakalım bunu da kurtarabilecekmisin …

“Tarkan Var mısın Yok musun’a katılıyor” için 5 yorum

  1. bence daha güzel kadinlar koysun..nursel gibi mesela 🙂 ikincisi çok gereksiz yarişmacilar seçiyo..(afgan hekim,sakallı dede vs) şu toni denen adam sadece kendisinin güldüğü skeçlerini bıraksın :))

  2. nasılsın burak yazını okumadım bile sadece sitene girdimi bildiye yorum yazıyorum birde bu sene siten daha güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir