Bir sabah uyanacaksınız gazeteniz değişecek

Başlık yabancı gelmedi değil mi? Bugünlerde her yerde bu reklamı görüyorum ve şu anda meraktan çatlamak üzereyim. Bunun en büyük nedeni ise reklamları çok seviyor olmam, hele bir de tahmin ettiğim şeyler çıkınca daha da seviniyorum.

Reklam her yerde aynı şekilde değil bu da ilgimin çekmesinin bir başka nedeni.Çünkü sloganların hemen hepsine baktım ve ilk olarak ilgimi çeken şey mutlaka şu anda var olan bir gazete isminin kullanılmış olması. Sabah, Akşam, Vatan, Hürriyet, Milliyet bu isimlerin hepsi reklamlarda geçiyor. Bu yüzden merak kat sayılarım arttı.

Reklamın Doğan yayın grubu ile ilgili olabileceğini tahmin ediyorum çünkü geçtiğimiz günlerde haberlerde “Doğan holding seçim öncesi Türkiye de ki reklam panolarının hepsini kiraladı” diye bir haber görmüştüm. Bir bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok memnun olurum, bakalım altından ne çıkacak…

GÜNCELLEME: Friendfeed de sordum ve sağ olsun arkadaşlar cevapladılar. Bu Habertürk grubunun çıkaracağı bir gazetenin reklamıymış. İlginç bir reklam olmuş ben beğendim. Ayrıntıları öğrenirsem eklerm buraya ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir