Civilization Of Ottoman (Osmanlı Medeniyeti) Binaları Yayınlandı

Daha önce tanıttığım Civilization Of Ottoman (Osmanlı Medeniyeti) oyununda çok güzel gelişmeler oluyor. Önce oyunu kısaca hatırlatmakta yarar var.

Civilization Of Ottoman yani Osmanlı Medeniyeti oyunu yapımına 2008 Eylül ayında başlanmış olan açık kaynak kodlu%100 Türk yapımı bir strateji oyunudur. Yapımcıları bu oyunun birçok ilki beraberinde getirdiği için oyun dünyasını farklı bir boyuta taşıyacağını düşünüyor. Ben de bu düşünceye sonuna kadar katılıyorum çünkü gerçekten çok iyi bir oyun bizi bekliyor.

Evet, oyun gerçekten çok güzel gidiyor ve yavaş yavaş görüntülerini paylaşmaya başlıyorlar.Sizlerle oyundan bazı binalara ait eskriz çizimlerini paylaşmak istiyorum. Bu çizimlerden yola çıkarak neler oluşturulabileceğini sizlerin hayal gücüne bırakıyorum.

Çizimler Orhan Özgür Özaras’a aittir ve tarihi yapıya uygun olabilmesi açısından ülkelerin eski tarihlerinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Oyunun geliştirme blogundan sonra kullanıcıların sorularına cevap bulabilmesi, oyun hakkında şimdiden bilgi alabilmesi, geliştirme sürecine fikirleriyle destek olabilmesi için bir de FORUM oluşturulmuş. Bu forum aracılığı ile daha fazla resim ve bilgi alabilirsiniz.


Civilization Of Ottoman ekibine tekrar bol şans diliyorum.

“Civilization Of Ottoman (Osmanlı Medeniyeti) Binaları Yayınlandı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir