Ya Facebook Kapanırsa? Facebook Silinirse Ne Olur?

Geçtiğimiz aylarda Facebook’dan önce ve Facebook’dan sonra başlıklı bir yazı yazmıştım. Orada, Facebook’un internet kullanıcılarına, özellikle de yeni nesil internet kullanıcılarına olan etksinden söz etmiştim.

Bugün gördüğüm, “Ya Facebook kapanırsa?” başlıklı hızla yayılan bir video üzerine o yazım tekrar aklıma geldi ve gerçekten bir çok kişi için zor zamanlar yaşatabilecek durumu gözler önüne sermiş.

İzlerken gülümsüyorsunuz ama biraz düşündüğünüz zaman aslında çok da uzak bir şey olmadığını anlıyorsunuz.

Buyrun izleyin ve siz karar verin:

“Ya Facebook Kapanırsa? Facebook Silinirse Ne Olur?” için 14 yorum

  1. Aslında bir yönden güzel olabilir. Çünkü hayatımızın büyük bir bölümü Facebook’ta geçiyor. Real yaşamda görünen insanların, farklılaştığı düşüncesindeyim. Paylaşım için teşekkürler…

  2. Meyve veren ağacı sahibi kesmeyeceği gibi, milyarlarca dolarlık getirisi olan, aynı zamanda bir çok anlamda kendisine üstünlük getiren bir oluşumu kimse kapatamaz. O zückherbergin kişisel seçimine bırakılacak kadar basit bir şey olmadığı aşikardır.

  3. bence facebook kapatılması çok büyük bir eksiklik olur. Facebook’ta sırf kız peşinde olup yada boş boş vakit geçiren oldugu kadar facebook üzerinden para kazanan veya kazandıran kişi ve kurumlar var.

    En basit, mısırlı bir devrimcinin röportajını izledim tamamen facebook üzerinden haberdar olup toplanıp kendi refahları için mücadele etmişler

  4. Face Kapanmaz Kolay kolay kaoansada oyunlarda sorun olur ve bizim gibi ataköy evden eve nakliyat reklam verenlerde bunu göze almazlar

  5. moduler stand yapan bir firma olarak facebook işletmeler için reklam amaçlı değerler katmakta kapanırsada çok problem olacağını dşünmemekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir