TNT ve Tipp-Ex Reklam Çalışmaları

Bugün gördüğüm ve ikisine de hayran kaldığım iki videoyu paylaşmak istiyorum. Kayıtlarda dursun, örnek gerektiğinde kullanılsın. Hani her yer “viral viral” diye yıkılıyor ya, işte viral yayılım için reklam böyle hazırlanır!

TNT Reklam Çalışması:

TNT televizyon kanalı reklam yapmak için nasıl bir şeyler yapabiliriz derken sanırım kanalımızda olan bitenleri hızlandırılmış şekilde verelim ama isteyenlere verelim demişler. Sonunda da aşağıdaki reklam videosu ortaya çıkmış! Detaylar ve kalite müthiş! Bu arada, reklam kurbanlarının sakinliği ise inanılmaz!

Tipp-Ex Reklam Çalışması:

Video reklamları artık dilediğimiz gibi yönetmek, reklamlara yön vermek çok keyifli bir şey. Tipp-Ex’de bunu çok başarılı bir şekilde onlarca farklı son hazırlayarak gerçekleştiriyor. En beğendiğim nokta ise hatalı işlem yaptığınız zaman bile eğlenceli bir şekilde hata mesajını alıyor olmanız.

“TNT ve Tipp-Ex Reklam Çalışmaları” için 22 yorum

  1. her 2 reklamda çok başarılı olmuş. TNT’nin reklamında kurban olmayı isterdim yalnız ben onlar kadar sakin olacbileceğimi sanmıyorum.

  2. Gerçekten çok harika videolar. İzlerken anlatılan ayrıntı ve detaylar keyif veriyor. Tabi bize güzel örnekler sunduğunuz için size teşekkür ederim. Bloğunuz gerçekten kusursuz…

  3. çok komik bir reklam her ne kadar telekomdan nefret etsemde hakkını vermek gerek gerçektende çok iyi reklamları var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir